Bright - Orly Mint Mojito

Bright - Orly Mint Mojito

Hello Ladies!

Today I have for you a polish that's been sitting in my stash for way too long and I was actually going to give it away but then decided to at least give it a chance (and then decided to NOT let go of it:)). Truth be told, I have lots of polishes I don't like and want to give away but I keep changing my mind constantly, some of them have been rotating between my Helmer and an 'unwanted box' for nearly a year now :) I really have to put some of them up for sale, I guess I'll be selling them on the blog, so stay tuned :)

Hej Dziewczyny!

Na dziś mam lakier, który czekał na swoją kolej zdecydowanie za długo i nawet miałam się z nim pożegnać, ale postanowiłam dać mu szansę (i zdecydowałam się go NIE pozbywać :)). Prawdę powiedziawszy, mam strasznie dużo lakierów, które mi się nie podobają i chcę je oddać w dobre ręce, ale jako kobieta jestem niezdecydowana w takich sprawach i część z nich wędruje między moim Helmerem a 'niechcianym pudełkiem' już prawie od roku :) Serio muszę je kiedyś wystawić na sprzedaż, pewnie na blogu, więc niedługo pojawią się dokładniejsze informacje :)Natural light / Naturalne światłoNatural light / Naturalne światłoSunlight / W słońcu

Orly Mint Mojito, 2 coats.

Pretty Spring green creme. Looks good with 2 coats but I guess I could have done 3 to make it perfect. This color reminds of mint leaves and fresh, early Spring grass. It is yellow toned so I thought it would clash with my skin tone, but it looks great. It has this lovely semi jelly formula that makes it look so juicy and fun. Very nice polish, sadly I think it's discontinued.

Orly Mint Mojito, 2 warstwy.

Śliczny, wiosenny zielony krem. Wygląda dobrze przy 2 warstwach, ale chyba mogłam dać 3, żeby był idealny. Kolor przypomina mi liście mięty i świeżą, wczesno-wiosenną trawę. Myślałam, że będzie się kłócić z moim kolorem skóry przez żółte tony, szczęśliwie okazało się, że wygląda świetnie. Konsystencja lakieru jest bardzo przyjemna, taka pół żelkowa, przez co wygląda bardzo smakowicie. Fajny lakier, niestety chyba już nieprodukowany.

Thanks for visiting!

Dzięki za odwiedziny!

reklama

Jak schudnąć?

www.klubodchudzania.pl www.antykoncepcja.net www.astmaoskrzelowa.pl