Manicure japoński

Manicure japoński

Ponad 400 lat temu japońskie arystokratki i gejsze odkryły jak nadać swoim paznokciom unikalnego blasku różowej perły. Technika, którą wtedy stosowały wciąż ma swoich fanów na całym świecie. Od lat korzystają z niego największe gwiazdy Hollywood. Mowa o japońskim manicure – wspaniałej metodzie pielęgnacyjnej, która tylko hartuje i pokrzepia naturalne paznokcie. Manicure idealny dla Pań dbających z dyskrecją o swoje piękno i elegancję.

Jeśli nasze paznokcie nie wyglądają zdrowo i wszelkie inne metody odbudowy płytki paznokcia zawiodły to zdecydowanie warto go wypróbować. Za pomocą markowych kosmetyków i profesjonalnego sprzętu Twoje paznokcie zostaną przygotowane na wysoki połysk!

Zabieg trwa około trzydziestu minut. Na początek, osuszone paznokcie opiłowuje się pilnikiem, a skórki odsuwa za pomocą szpatułki z drzewa pomarańczowego. Meritum japońskiego manicure jest zielona pasta wykonana z naturalnych substancji bogatych w witaminy A + E, keratynę, pyłek pszczeli i krzemionkę z Morza Japońskiego. W zmatowione paznokcie wciera się ją za pomocą specjalnej zielonej polerki, która pobudza mikrokrążenie. Pasta dostaje się w głąb paznokcia uzupełniając braki i wzmacniając je od wewnątrz. Na tak przygotowane podłoże, nanosi się puder za pomocą różowej polerki. Warstwa ta nadaje płytkom różowego blasku i chroni przed spłukaniem pasty. Na sam koniec, całość wzmacnia się poprzez masaż oliwką.

Przez tydzień po zabiegu odradza się malowanie paznokci, natomiast po 2 tygodniach warto dopełnić pastę powtarzając całą procedurę. Jedwabisty połysk będzie nas cieszyć całe 14 dni, zaś większość Pań obserwuje także wzmożone tempo wzrostu paznokcia po zabiegu. Płytki nie rozdwajają się, przestają się kruszyć i nabierają niespotykanej sprężystości.

Japoński manicure nie ma żadnych skutków ubocznych, chyba że w postaci zazdrosnych spojrzeń koleżanek, ukradkiem podziwiających Twoje śliczne, różowe paznokcie!

reklama

Jak schudnąć?

www.klubodchudzania.pl www.antykoncepcja.net www.astmaoskrzelowa.pl