Poduszki

Poduszki

Osobom mającym problemy zdrowotne spowodowane złym snem zalecane są poduszki ortopedyczne. Produkowane poduszki ortopedyczne do spania wykonane są z najwyższej jakości pianki z pamięcią lub z pianki z pamięcią w formie granulatu. Specjalnie wyprofilowane poduszki ortopedyczne umożliwiają sen we wszystkich pozycjach.

Termoplastyczne poduszki pod wpływem ciepłoty ciała dopasowują się do kształtu i idealnie podpierają naturalne krzywizny kręgosłupa. Dobrze dobrane ortopedyczne poduszki usuwają zjawisko kumulacji wagi przez równomierne rozłożenie ciężaru ciała umożliwiając niezakłócony przepływ krwi i likwidując przyczyny bólu karku, głowy oraz kręgosłupa. Ortopedyczne poduszki są bardzo przydatne w działaniu profilaktycznym, a zarazem skutecznie wspomagają rehabilitację.

Szwajcarskie poduszki ortopedyczne do spania jako jedne z pierwszych produktów na świecie wykonane są z mineralnej pianki gwarantującej najwyższy stopień naprężenia. Posiadają atest, który świadczy o czystości materiału przez co poduszki mogą być używane przez alergików. Nowatorskim rozwiązaniem są poduszki ortopedyczne z wbudowanymi głośnikami co daje możliwość podłączenia dowolnego sprzętu do słuchania relaksującej muzyki.

reklama

Jak schudnąć?

www.klubodchudzania.pl www.antykoncepcja.net www.astmaoskrzelowa.pl