Pierwszy dzień na diecie.

Pierwszy dzień na diecie.

Przed śniadaniem wypiłem 2 szklanki wody. Później poszedłem się wykąpać. Po kąpieli przystąpiłem do realizacji diety.

Oto jak ona działa:

1) Musisz określić jaki masz typ metabolizmu. Wszystko jest bardzo proste, ponieważ po zalogowaniu do strefy klienta wypełniasz prostą ankietę i system sam mówi jaki masz typ metabolizmu.

2) Trzeba określić zapotrzebowanie na ilość kalorii. Pomimo tego, że w diecie nie trzeba liczyć ilości kalorii, to trzeba określić jakie jest twoje zapotrzebowanie. Tym razem znów system wyliczy zapotrzebowanie za Ciebie. Później należy przenieść wynik do specjalnej tabeli, którą otrzymujesz i uzyskujesz proporcje w jakich należy spożywać jedzenie.

3) W kroku trzecim trzeba skomponować jadłospis. Można wybrać ich propozycję, albo ułożyć swój. Ja wybrałem swój. Układanie jest bardzo proste, ponieważ wszystko jest w tabeli.

U góry na zdjęciu masz moje śniadanie.

UWAGA: skopiowanie mojego jadłospisu nic nie da, ponieważ dietę trzeba przygotować pod swój typ metabolizmu i zapotrzebowanie na kalorie. Moja dieta może jeszcze zaszkodzić twojej figurze.

Na śniadanie zjadłem 2 jajka, wafle ryżową, 30 gram orzeszków laskowych i szklankę zielonej herbaty.

Moja waga wyjściowa 89,3 kg. Według wagi mam tłuszcz na poziomie 20.09%. Co ciekawe jak ćwiczyłem moja tkanka tłuszczowa była na poziomie 7%.

reklama

Jak schudnąć?

www.klubodchudzania.pl www.antykoncepcja.net www.astmaoskrzelowa.pl